Пт10302020

Back Вие сте тук:Начало Коктейли

Коктейли

Ликьор от горски ягоди

Ликьор от горски ягоди

Продукти

  •  горски ягоди - 500 гр.
  •  водка - 500 гр.
  •  захар - 200 гр.
  •  вода - 100 гр.

Прочети още...

Подкатегории

Последно добавени